رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


تعمیر مویک ۲ - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ تعداد نظرات : ۰
تعمیر مویک ۲

تعمیر مویک۲

تعمیر مویک 2

شرکت دی جی آی دستگاه پروازی خود را با همکاری شرکت هاسلبلاد به تولید رسانده و در حال حاضر بهترین پرنده شرکت دی جی آی می باشد.

این دستگاه مویک ۲ دارای دو نوع می باشد مویک ۲ پرو و مویک ۲ زوم که مویک۲زوم دوربین هاسلبلاد ندارد.

شرکت رباتیک ناج متخصص در زمینه ی تعمیرات محصولات dji می باشد

شما مشتریان و همکاران گرامی جهت رفع مشکلات و سوالات خود می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در وب سایت و یا مشاهده فیلم های آموزشی اقدام به رفع ایرادات ابتدایی خود نمایید.

ناج (نیاز افراد جامعه) می کوشد تا بتواند مشکلات مشتریان به طور سریع و مطمئن آن را بر طرف سازد.

لازم به ذکر است جهت اعلام قیمت از سمت شرکت به شما زمانی مشخص می شود که دستگاه کامل تست و بررسی شده باشد. پس لطفا صبور باشید 🙂

 

تعمیر مویک 2

 

قطعات و لوازم تعویضی در مویک۲ پرو و مویک۲ زوم مانند سری مویک یا اسپارک یا فانتوم بوده; تعمیر گیمبال مویک۲، تعمیر پایه فرودمویک۲، تعمیر بازو مویک۲، تعمیر بدنه مویک۲، تعمیر برد مویک۲، تعمیر موتور مویک۲ و… و در صورت تعمیر نشدن آن ها تعویض قطعات صورت می گیرد.

 

تعمیر مویک 2

تعمیر مویک 2

 

در مواقع استفاده از محافظ گیمبال در همه پرنده ها حتما به یاد داشته باشید که محافظ گیمبال را برداشته و سپس پرنده را روشن کنید در غیر این صورت موتورهای گیمبال آسیب دیده و هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

 

تعمیر مویک 2

در صورت بروز مشکلاتی در پرنده لطفا اگر دانشی ندارید پرنده یا لوازم جانبی آن را باز نکنید چرا که عواقب خوبی نخواهد داشت و قطعا موتور یا بردهای دیگر دچار مشکل خواهند شد.

تعمیر مویک 2

 

اگر پرنده ی شما داخل آب یا آب گِل آلود افتاد به هیچ وجه آن را روشن نکنید و آن را به واحد تعمیرات مربوطه ارسال نمایید اگر دستگاه با باتری داخل آب افتاد به محض بیرون آوردن دستگاه حتما باتری را بیرون بِکشید تا پرنده بیش از این دچار مشکل نشود.

 

تعمیر مویک 2

 

 

دسته‌ها