رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


تکنولوژی-جدیدdji

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ تعداد نظرات : ۰
تکنولوژی جدیدdji برای سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در انتخاب ربات های پرنده

دی جی آی،تکنولوژی جدیدی را برای سرعت بخشیدن به سرمایه گذاری در انتخاب ربات های پرنده ارائه میکند.

شرکت دی جی آی به تازگی توسعه های سخت افزاری و نرم افزاری جدیدی ارائه کرده است که استفاده از ربات های پرنده در فعالیت های تجاری و صنعتی را بیشتر خواهد کرد.

این دستاورد که در کنفرانس Airworks  که به تازگی برگزار گردیده، معرفی شده است،شامل پلت فرم جدید مدیریت عملکرد Flight hub پرنده، بسته ی توسعه نرم افزاری (SDK) جدید برای بهبود خلاقیقت های ممکن برای عملکرد ربات های پرنده و ۲ سری جدید از ربات های تطبیق پذیر در برابر شرایط هوایی دشوار می باشد.

هاب پروازی دی جی آی (Flight hub):

این تکنولوژی جدید کمک می کند تا مدیریت امن و بلادرنگ عملکرد ربات پرنده، مدیریت داده های پروازی، حرکات سریع و عملکرد تیم خلبان ها جهت کمک به گسترش سرمایه گذاری و استفاده از این تکنولوژی در صنایع و اماکن تجاری انجام شود.

 

شرکت رباتیک ناج با هدف بهبود هر چه بیشتر خدمات رسانی به شما عزیزان آماده دریافت نظرات،پیشنهادات و انتقادات از سوی شما می باشد. جهت ارتباط و تماس با ما کلیک نماید

 

ابزارهای جدید جهت توسعه ی نرم افزار:

نرم افزار SDK دی جی آی، الهام بخش بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار برای توسعه ایده های خود و ایجاد کاربردهای جدید برای استفاده از تکنولوژی ربات های پرنده بوده است. ابزار SDK که به تازگی معرفی شده شامل بخش های جدید زیر می باشد.

  • دسترسی روی برد (on board) به سیستم ویژن: به توسعه دهندگان روش های جدید دسترسی به سیستم های تشخیص تصویری ارائه می کند تا بتوانند قابلیت خود مختاری پرنده را بهبود دهند.
  • DJI wind8 , Dji wind 4 : این دو سری جدید پرنده، به توسعه دهندگان امکان تطابق ربات برای انجام کارهای دشوار نیاز به سنسورهای مخصوص محل بار بالا یا پایداری بهبودیافته برای مقابله با شرایط سخت آب و هوایی می باشد را فراهم کند.

Dji wind 4  قابلیت حمل بار تا ۵/۱۳ کیلوگرم را دارد و DJI wind8 روی یک پلت فرم اکتاکوپتر دارای ۸ بازو جهت کنترل و افزونگی بهتر، ساخته شده است.

سرمایه گذاری روی افزایش خود مختاری ربات های پرنده:

شرکت دی جی آی برای توسعه خود مختاری ربات های پرنده برای استفاده در سیستم های بازرسی و جستجو روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است. این سیستم جدید،امکان خود مختاری کامل پرنده را در شرایط خیلی نزدیک به ساختمان ها جهت بازرسی و کمک به کارگران با دسترسی خود به نقاط دشوار و خطرناک سازه ها را انجام میدهد

 

[irp]

دسته‌ها