رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


درباره ناج - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

تاریخچه شرکت ناج

شرکت رباتیک ناج با هدف و رویکرد اصلی تحقیق, توسعه و معرفی محصول جدید در حوزه ی فناوری الکترونیک, رباتیک, کنترل و دیگر زمینه های مرتبط, در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نمود.
بستر اولیه ی شکل گیری شرکت, فناوری ساخت و بومی سازی ربات های پرنده و ارتقای مشخصات و عملکرد و تکنولوژی ساخت آن ها بود. زمینه ای که پیش از تاسیس شرکت, مدیر عامل آن, مهندس نعیم آجیل فروشان, سال ها کار علمی و حرفه ای مطابق با آخرین تکنولوژی دنیا و حتی فراتر از آن را در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تجربه کرده بود.

ایشان سال ها سرپرست و از مهره های کلیدی تیم ربات پرنده ی مرکز تحقیقات مکاترونیک (MRL) دانشگاه قزوین بود که موفق به کسب چندین مقام قهرمانی در مسابقات بین المللی ربات های پرنده, ساخت اولین ربات پرنده ی بومی کشور گردید. وی هم چنین آموزش و رهبری چندین گروه تحقیقاتی نه تنها در آن دانشگاه بلکه در پژوهشکده ی دانشگاه صنعتی شریف, همکاری با موسسه ی آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی و … را در کارنامه ی خود دارد . علاقه ی فراوان ایشان به انجام تحقیقات و فعالیت های علمی مطابق با آخرین عرصه های تکنولوژی دنیا وی را بر آن داشت تا بستری برای پیشبرد اهدافش با کمک دیگر جوانان مستعد و باانگیزه به صورت مستقل فراهم کند.

شرکت دانش محور رباتیک ناج

اهداف اصلی شرکت رباتیک ناج

اهداف اصلی و ابتدایی شرکت, کار در زمینه ی ربات های پرنده, ساخت مدل های ارتقا یافته و رساندن آن به تولید انبوه و بومی سازی محصول در کشور و رفع نیازهای صنعتی, امنیتی, سرگرمی و … با استفاده از آن ها بود. امروزه این کاربردها از ربات های پرنده تقریبا بر کسی پوشیده نیست اما در آن زمان کمتر از کسی بود که این رشد و گستردگی کاربری ربات های پرنده را بتواند پیش بینی کند و همت و تمرکز خود را معطوف به تولید بومی این محصول کند.
در این راستا, تلاش های زیادی جهت شناساندن اهمیت تولید بومی این محصول به ارگان های مهم و کلیدی کشور مانند وزارت دفاع, شهرداری, آتش نشانی کل کشور و …. صورت گرفت و طی جلسات متعددی, اعضای شرکت اقدام به ارایه ی طرح های نوین خود نمودند تا با جلب نظر و حمایت آن سازمان ها بتوانند کاری بنیادی در این زمینه که راه گشای بسیاری از مشکلات جوانان همچون اشتغال و موتور حرکت جهنده ای به سمت پیشرفت در این عرصه می بود, انجام دهند.

اعضای شرکت با وجود بی مهری ها و باورنداشتن ها از پا ننشستند و با همت و کار گروهی توانستند ربات پرنده ی کاملا بومی با نام فونیکس را در شرکت رباتیک ناج بسازند و پس از آن همکاری ها و پروژه هایی با چندین ارگان و سازمان دولتی انجام دهند.
در کنار ساخت این ربات, شرکت در چندین مسابقه ی بین المللی ربات پرنده و کسب مقام, برگزاری چندین مسابقه و تعیین قوانین آن ها و برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی در این زمینه در دانشگاه های مختلف, از دیگر فعالیت های شرکت در ابتدای تاسیس بود. نگارش و انتشار چندین مقاله ی بین المللی توسط تیم تحقیقاتی شرکت از دیگر دستاوردهای علمی و تحقیقاتی می باشد.
به تدریج حوزه ی فعالیت های علمی شرکت گسترده تر شد و چندین پروژه ی دیگر هم چون طراحی و اجرای پروژه های خانه ی هوشمند, انجام پروژه های مشترک با شرکت Spekle سوئد, طراحی و ساخت ربات زیردریایی, ساخت دستگاه Segway , ساخت ربات بازرس خطوط انتقال گاز و بسیاری پروژه های دیگر نیز در شرکت انجام گرفت.

به طور کلی رباتیک ناج در ۴ بخش فعالبت میکند که شامل :

۱)بخش تحقیقات            ۲)  بخش تعمیرات تخصصی انواع ربات پرنده          ۳)  بخش فروش محصولات پروازی           ۴)  بخش تصویربرداری هوایی

فروشگاه رباتیک ناج

ایجاد فروشگاه اینترنتی

چندی بعد از ایجاد پایگاه تحقیقاتی ناج(NAJRRC)  , تصمیم بر آن شد که با ایجاد یک سایت فروشگاهی و فروش محصولات رباتیکی و پروازی شرکت های صاحب نظر همچون ROBO و DJI (دی جی ای) و فروش محصولات آنها به درآمد شرکت افزوده شود و از سود جاری این فروشگاه هر چند ناچیز در راه تحقیقات  رباتیک ناج و رشد محصولات کاملا ایرانی و بومی سازی شده , همچنین نو آوری محصولات پیشرفته ، استفاده کرد و در نهایت ، هدف نهایی رباتیک ناج که تولید انبوه محصولات طراحی شده خود مجموعه می باشد را نیز به مرحله فروش رساند.

با زحمات بی دریغ  گروه سایت ناج , فروشگاهی (نه به شکل امروزی) ایجاد شد که محصولات شرکتهای طرف قرار داد بعد از بررسی و ترجمه کاتالوگ ها , سوالات متداول , طرح مشکلات احتمالی و روش های استفاده از محصولات که نیاز شما می باشد  به سایت اضافه گردید تا بتوانیم در این راه اطلاعات کاملی از کالا ها و با قیمتی مناسب در اختیار شما دوستان قرار گیرد امید است بتوانیم رضایتمندی شما مشتریان گرامی را بدست آوریم .

ما در نظر داریم بتوانیم بهترین منبع اطلاع رسانی محصولات رباتیکی و محصولات دارای تکنولوژی خاص در کنار محصولات پروازی و همچنین بهترین  خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم اوریم تا شعار خود (مطمعنا اگر انتخاب اول شما نبوده ایم آخرین انتخاب شما خواهیم ماند ) را به مرحله صد در صد رضایمندی برسانیم .

ما در این راه نیازمند یاری مشتریان عزیزمان (شما)هستیم و از شما خواستاریم در صورت عدم رضایتمندی یا مشاهده کردن مشکلات احتمالی از خدمات ما آن را به ما اطلاع رسانی نمایید همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید .

به امید روزی که محصولات رباتیک ناج در تمام نقاط دنیا صادر شود ما را در این راه یاری کنید.
( شرکت رباتیک ناج )

دیدگاه هاطراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی