رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


درباره ناج - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

 

تاریخچه شرکت ناج

شرکت رباتیک ناج با هدف و رویکرد اصلی تحقیق, توسعه و معرفی محصول جدید در حوزه ی فناوری الکترونیک, رباتیک, کنترل و دیگر زمینه های مرتبط, در سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نمود.
بستر اولیه ی شکل گیری شرکت, فناوری ساخت و بومی سازی ربات های پرنده و ارتقای مشخصات و عملکرد و تکنولوژی ساخت آن ها بود. زمینه ای که پیش از تاسیس شرکت, مدیر عامل آن, مهندس نعیم آجیل فروشان, سال ها کار علمی و حرفه ای مطابق با آخرین تکنولوژی دنیا و حتی فراتر از آن را در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین تجربه کرده بود.

ایشان سال ها سرپرست و از مهره های کلیدی تیم ربات پرنده ی مرکز تحقیقات مکاترونیک (MRL) دانشگاه قزوین بود که موفق به کسب چندین مقام قهرمانی در مسابقات بین المللی ربات های پرنده, ساخت اولین ربات پرنده ی بومی کشور گردید. وی هم چنین آموزش و رهبری چندین گروه تحقیقاتی نه تنها در آن دانشگاه بلکه در پژوهشکده ی دانشگاه صنعتی شریف, همکاری با موسسه ی آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی و … را در کارنامه ی خود دارد . علاقه ی فراوان ایشان به انجام تحقیقات و فعالیت های علمی مطابق با آخرین عرصه های تکنولوژی دنیا وی را بر آن داشت تا بستری برای پیشبرد اهدافش با کمک دیگر جوانان مستعد و باانگیزه به صورت مستقل فراهم کند.

 

اهداف اصلی شرکت رباتیک ناج

اهداف اصلی و ابتدایی شرکت, کار در زمینه ی ربات های پرنده, ساخت مدل های ارتقا یافته و رساندن آن به تولید انبوه و بومی سازی محصول در کشور و رفع نیازهای صنعتی, امنیتی, سرگرمی و … با استفاده از آن ها بود. امروزه این کاربردها از ربات های پرنده تقریبا بر کسی پوشیده نیست اما در آن زمان کمتر از کسی بود که این رشد و گستردگی کاربری ربات های پرنده را بتواند پیش بینی کند و همت و تمرکز خود را معطوف به تولید بومی این محصول کند.
در این راستا, تلاش های زیادی جهت شناساندن اهمیت تولید بومی این محصول به ارگان های مهم و کلیدی کشور مانند وزارت دفاع, شهرداری, آتش نشانی کل کشور و …. صورت گرفت و طی جلسات متعددی, اعضای شرکت اقدام به ارایه ی طرح های نوین خود نمودند تا با جلب نظر و حمایت آن سازمان ها بتوانند کاری بنیادی در این زمینه که راه گشای بسیاری از مشکلات جوانان همچون اشتغال و موتور حرکت جهنده ای به سمت پیشرفت در این عرصه می بود, انجام دهند.

اعضای شرکت با وجود بی مهری ها و باورنداشتن ها از پا ننشستند و با همت و کار گروهی توانستند ربات پرنده ی کاملا بومی با نام فونیکس را در شرکت رباتیک ناج بسازند و پس از آن همکاری ها و پروژه هایی با چندین ارگان و سازمان دولتی انجام دهند.
در کنار ساخت این ربات, شرکت در چندین مسابقه ی بین المللی ربات پرنده و کسب مقام, برگزاری چندین مسابقه و تعیین قوانین آن ها و برگزاری کارگاه های آموزشی کاربردی در این زمینه در دانشگاه های مختلف, از دیگر فعالیت های شرکت در ابتدای تاسیس بود. نگارش و انتشار چندین مقاله ی بین المللی توسط تیم تحقیقاتی شرکت از دیگر دستاوردهای علمی و تحقیقاتی می باشد.
به تدریج حوزه ی فعالیت های علمی شرکت گسترده تر شد و چندین پروژه ی دیگر هم چون طراحی و اجرای پروژه های خانه ی هوشمند, انجام پروژه های مشترک با شرکت Spekle سوئد, طراحی و ساخت ربات زیردریایی, ساخت دستگاه Segway , ساخت ربات بازرس خطوط انتقال گاز و بسیاری پروژه های دیگر نیز در شرکت انجام گرفت.

به طور کلی رباتیک ناج در ۴ بخش فعالبت میکند که شامل :

۱)بخش تحقیقات            ۲)  بخش تعمیرات تخصصی انواع ربات پرنده          ۳)  بخش فروش محصولات پروازی           ۴)  بخش تصویربرداری هوایی

ایجاد فروشگاه اینترنتی

چندی بعد از ایجاد پایگاه تحقیقاتی ناج(NAJRRC)  , تصمیم بر آن شد که با ایجاد یک سایت فروشگاهی و فروش محصولات رباتیکی و پروازی شرکت های صاحب نظر همچون ROBO و DJI (دی جی ای) و فروش محصولات آنها به درآمد شرکت افزوده شود و از سود جاری این فروشگاه هر چند ناچیز در راه تحقیقات  رباتیک ناج و رشد محصولات کاملا ایرانی و بومی سازی شده , همچنین نو آوری محصولات پیشرفته ، استفاده کرد و در نهایت ، هدف نهایی رباتیک ناج که تولید انبوه محصولات طراحی شده خود مجموعه می باشد را نیز به مرحله فروش رساند.

با زحمات بی دریغ  گروه سایت ناج , فروشگاهی (نه به شکل امروزی) ایجاد شد که محصولات شرکتهای طرف قرار داد بعد از بررسی و ترجمه کاتالوگ ها , سوالات متداول , طرح مشکلات احتمالی و روش های استفاده از محصولات که نیاز شما می باشد  به سایت اضافه گردید تا بتوانیم در این راه اطلاعات کاملی از کالا ها و با قیمتی مناسب در اختیار شما دوستان قرار گیرد امید است بتوانیم رضایتمندی شما مشتریان گرامی را بدست آوریم .

ما در نظر داریم بتوانیم بهترین منبع اطلاع رسانی محصولات رباتیکی و محصولات دارای تکنولوژی خاص در کنار محصولات پروازی و همچنین بهترین  خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود فراهم اوریم تا شعار خود (مطمعنا اگر انتخاب اول شما نبوده ایم آخرین انتخاب شما خواهیم ماند ) را به مرحله صد در صد رضایمندی برسانیم .

ما در این راه نیازمند یاری مشتریان عزیزمان (شما)هستیم و از شما خواستاریم در صورت عدم رضایتمندی یا مشاهده کردن مشکلات احتمالی از خدمات ما آن را به ما اطلاع رسانی نمایید همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید .

به امید روزی که محصولات رباتیک ناج در تمام نقاط دنیا صادر شود ما را در این راه یاری کنید.
( شرکت رباتیک ناج )

 

دیدگاه ها