رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


فانتوم ۴ پرو - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ تعداد نظرات : ۰
فانتوم ۴ پرو

فانتوم ۴ پرویکی از محبوب ترین پرنده هاست.

فانتوم ۴ پرو DJI، یک پرنده ی سبک وزن هیجان انگیز و با قابلیت مانور خوب می باشد که به شما اجازه می دهد جهان را از زاویه دید آن بنگرید . این پرنده یک دوربین قدرتمند ۲۰ مگاپیکسل که می تواند با کیفیت ۴K و ۶۰fps فیلم برداری کند را با خود حمل می کند . دوربین روی بدنه ی گیمبال قرار گرفته است و شما می توانید به جهت های مختلف حرکت کنید بدون اینکه هیچ لرزش شدید و تکانی در دوربین ایجاد گردد .تغییرات فانتوم ۴ پرو در مقایسه با ۴ ، کم است اما وضعیت آن به صورت قابل توجهی بهبود یافته است.

بسیاری از ویژگی های فانتوم ۴ ،مانند خواص طراحی ، تجهیزات الکترونیکی به فانتوم ۴ پرو منتقل شده است ، در حالیکه بقیه ویژگی ها به روزرسانی شده و تعداد کمی ویژگی های جدید نیز به آن افزوده شده است.

فانتوم4پرو

اولین و واضح ترین ویژگی جدید ، ۵ سنسور تشخیص مانع افزوده شده به آن می باشد.

مدل جدید فانتوم ۴ پرو ، ۴pro V2.0 می باشد که سیستم انتقال ocusync HD .(به صورت اتوماتیک ۲ باند فرکانسی را حمایت می کند وبه صورت wireless به DJI GO متصل می شود )به جای Light Bridge در آن قرار گرفته است.

براساس گفته های DJI ، باتری فانتوم ۴ پرو قابلیت پردازش از ۳۰ دقیقه را دارد. اما در عمل زمان پرواز آن با یک باتری مقداری کمتر از این زمان است . در آزمایشی که با یک فانتوم ۴ پرو صورت گرفته ، این پرنده تا زمانی که مقدار باتری آن به  ((Critically low)) برسد وبه صورت خودکار بنشیند ۲۸ دقیقه و۸ ثانیه ،پرواز داشته است.

فانتوم ۴ پروآبسیدیان ،پرنده ای مشابه ۴ پرو می باشد با ویژگی های قدرتمند جدیدی، مانند گیمبال آبکاری شده ی منیزیمی سبک وزن ضد اثر انگشت . این پرنده کارایی های هوشمند و سیستم تصویر برداری قدرتمند را به عکاسان حرفه ای پیشنهاد می کند.

دسته‌ها