رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


فانتوم ۴ RTK - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ تعداد نظرات : ۰
فانتوم ۴ RTK

فانتوم۴ RTK

همانطور که می دانید، سری های قبل فانتوم برای اهداف عکاسان حرفه ای و سرگرمی طراحی و ساخته شده اند، اما فانتوم۴RTK، برای مصرف کنندگان صنعتی و نقشه برداری با کیفیت طراحی شده است.

فانتوم4rtk

فانتوم۴ RTKهمان دوربین و ابعاد فانتوم۴ را دارد اما ماژول موقعیت یابی RTK، سیستم جدید time sync، برنامه نقشه برداری هدفمند و… به آن اضافه شده است.

فانتومrtk4

این پرنده، ورژن های مخصوصی  برای کشورها و نواحی مختلف دارد و کاربران باید کد ورژن آن را روی بسته بندی محصول یا از طریق برنامه GSRTK کنترل کند.

ماژول جدید RTK که به صورت مستقیم روی فانتوم۴ RTKقرار گرفته است به این منظور می باشد که دقت داده های تصویر را بهبود ببخشد. در قسمت پایینی گیرنده RTK یک ماژول اضافه GNSS قرار داده می شود تا در نواحی که سیگنال ضعیف است مانند مناطق فشرده شهری،برای بهبود ثبات پرواز راه اندازی گردد.

ترکیب این دو ماژول با یکدیگر، باعث بهینه سازی ایمنی پرواز در فانتوم۴ RTK می شود در حالی که این اطمینان را به شما می دهد که اطلاعات با بالاترین دقت ذخیره شده است.

برای دستیابی به همه مزایای ماژول موقعیت یاب فانتوم۴ RTKسیستم جدید time sync ساخته شده است که به صورت پیوسته کنترل پرواز، دوربین و ماژول RTK را تراز می کند.

فانتوم۴ RTKدارای سیستم انتقال تصویر ocusync می باشد. به همین دلیل می توانید تصاویر HD با کیفیت و انتقال فیلم در فواصل بیشتر از ۷km لذت ببرید و قسمت های بیشتری را نقشه برداری کنید.

دوربین این پرنده با فانتوم۴ پرو و ادونس یکسان است و مانند آنها دارای سنسور cmos یک اینچی ۲۰mp می باشد اما به وسیله ی فرآیند تصویربرداری بدون نقص لنزهای جدید، کیفیت دوربین ها بهبود یافته است.

دسته‌ها