رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


فعالسازی نرم افزار و به روز رسانی Firmware ها - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ تعداد نظرات : ۰
فعالسازی نرم افزار و به روز رسانی Firmware ها

فرایند جدید دی جی آی برا ی فعالسازی نرم افزار و به روز رسانی Firmware ها

 

دی جی آی به تازگی یک روند فعال سازی جدید برای اپلیکیشن ها معرفی کرده است این فرایند جدید به شما اطمینان میدهد که از اطلاعات جغرافیایی و عملگر های پرواز صحیح که توسط موقعیت های جغرافیایی و پرو فایل های کاربران مشخص شده استفاده می کنید .

تمامی محدودیت های ایمنی پرواز موجود مثل حدود جغرافیایی پرواز و محدودیت های ارتفاع , مثل قبل به قوت خود باقی هستند.حتی اگر هنگام خرید پرنده , ثبت و فعال سازی را پیش از این انجام داده اید می توانید یک بار به هنگام به روز رسانی نسخه جدید نرم افزار Dji Go یا Dji Go 4  لاگ این شوید در صورتیکه از لاگ این ابتدایی تا به حال رمز خود را فراموش کرده اید می توانید آن را با استفاده از یک عملگر در نرم افزار های Dji Go و Dji Go 4 آن را ریست کنید .

هنگام لا گ این شدن برای دست یابی به اطلاعات حساب کاربری و فعال سازی به روز رسانی نرم افزار ها یا Firmware  بایستی به اینترنت گوشی یا تبلت خود وصل شوید چنانچه این فرایند فعال سازی انجام نشود پرنده به اطلاعات جغرافیایی و عملگر های پروازی درست آن منطقه دسترسی پیدا نمیکند و اگر آپدیت جدید Firmware  را انجام دهید عملکرد آن محدود نیز می شود .

برای مثال انتقال زنده از دوربین غیر فعال می شود و پرواز به فاصله شعاعی ۵۰ متری و ارتفاع ۳۰ متری محدود می شود .

این ویژگی ها برای تمامی پرنده ها (به جز A3 و N3 مستقل ) که به اخرین نسخه Firmware اپدیت شده اند تا از نسخه های جدید Dji Go و Dji Go 4 استفاده می کنند , اعمال می شود .

ما همواره خلبانان را تشویق می کنیم تا ازمقررات و قوانین کشور پیروی کنند .برای اطلاعات بیشتر در خصوص  مقررات پروازی می توانید به سایت  Flysafe.Dji.Com  نیز مراجعه کنید و یا جدید ترین اخبار از سایت  Http://Najrobotics.Com/Store/بلاگ  و کانال ناج   @Naj_Robotics  دنبال کنید .


[irp]

دسته‌ها

جديدترين خبرها

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی