رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


معرفی نرم افزار Flight hubجهت مدیریت بهتر عملکرد پرنده - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ تعداد نظرات : ۰
معرفی نرم افزار Flight hubجهت مدیریت بهتر عملکرد پرنده

معرفی نرم افزار Flight hub  دی جی آی جهت مدیریت بهتر عملکرد پرنده

این نرم افزار جدید که بر مبنای وب می باشد، مدیریت امن و آنی عملکرد پرنده، داده های پروازی حرکات سریع و تیمی از خلبانان را انجام می دهد تا نیازهای صنعتی و تجاری روبه رشد برآورده شود.

نمایش از راه دور عملکرد تیمی از خلبانان در یک مکان و به صورت آنی

نرم افزار Flight hub،نمایش واضحی را از عملکرد همه ی ربات های پرنده سازمان مربوطه فراهم می کند تا خلبانان در محل را قادر سازد تا بتوانند به صورت موثرتری با تیم های دور از محل همکاری داشته باشند. قابلیت های نمایش نقشه (map view) و نمایش انی (Real time view) ، داده های از راه دور سنسور و دوربین را سریع تر نمایش میدهد تا بتوان با اطلاعات بیشتر و سریع تر تصمیم گرفت:

نمایش نقشه

این قابلیت، تیم های دور از محل را از داده های تله متری بر مبنای نقشه و به صورت زنده از عملکرد همه ی ربات های پرنده آگاه میکند تا همکاری مناسب تری روی چندین پرواز همزمان شکا بگیرد. به علاوه اطلاعات آنلاین زمین شناسی دی جی آی (GEO) نیز نمایش داده میشود تا خلبانان بتوانند از اطلاعات به روز درخصوص محدودیت های نقاط پروازی مطلع شوند.

نمایش آنی

به تیم های دور از محل، تصاویر ویدئویی آنلاین تا تعداد ۴ پرنده در محل را به صورت همزمان نشان میدهد تا بتوانند مانیتورینگ و تصمیم گیری را برای کاربرهای حساس انجام دهند.

دسترسی به داده های پروازی به صورت امن در هر مکان

این نرم افزار می تواند داده ها را به صورت امن در یک پایگاه داده ی مشخص ثبت کند تا در هر مکان و هرزمان که نیاز باشد، قابل دسترسی باشند.

ثبت آماری داده ها

داده های پروازی به صورت منظم و کامل آپلود و آرشیو می شوند و در یک پایگاه داده ای قابل جستجو اعمال تصمیمات بعدی ثبت میشوند.

 

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشاوره قبل از خرید با شرکت رباتیک ناج تماس حاصل فرمایید.

 

ذخیره سازی ابرگونه و دسترسی امن به اینترنت

از طریق هر جستجوگر اینترنت بر پایه سرور می توان به Flight hub دسترسی پیدا کرد.

این نرم افزار بر اساس استاندارد soc2 AICPA ساخته شده است. ورژن های سرویس آمازون بعدی این نرم افزار، قابلیت تجمیع با ابرهای خصوصی سازمان های مختلف که نیاز به امنیت دادهای بالاتری دارند،رادارا می باشد.

کتابخانه ی رسانه ای

اطلاعات پروازی شامل عکس و فیلم را مستقیما از نرم افزار DJI Pilot به Flight hub منتقل می کند و با رفع نیاز به انتقال دستی داده ها از نرم افزار DJI Pilot به کارت های SD در زمان صرفه جویی میشود.

مدیریت سریع تیم ها به آسانی

این نرم افزار با دارا بودن قابلیت زنجیره ای کردنن ارتباط تیم ها با یکدیگر به بهینه شدن عملیات و نگهداری بهتر تجهیزات کمک میکند.

مدیریت سریع

امکان تعقیب ساده تر استفاده از تجهیزات را فراهم میکند. پروازها توسط هر پرنده و از طریق اسم دستگاه انجام میشود و نگهداری از تجهیزات بهبود میابد.

مدیریت تیم

به کاربران امکان میدهد تا از طریق یک سیستم سلسله مراتبی از مدیران سایت و خلبانان،تیم ها را مدیریت کنند. توانایی جداسازی تیم ها برحسب نوع کاربر، نوع ماموریت و مکان، مدیریت تیم ها و منابع را ارتقا میدهد.

نرم افزار Flight hub از طریق موتورهای جستجو قابل دسترسی است و داده ها به صورت امن از نرم افزار Dji pilot برای دستگاه های اندرویدی و یا مانیتور Crystal sky دی جی آی، منتقل می شوند.

Flight hub با سری ماتریس ۲۰۰ ، مویک پرو، سری فانتوم۴ و اینسپایر۲ سازگار میباشد.

قیمت و قابلیت دسترسی

این نرم افزار از طریق پیش سفارش از ۷ نوامبر شروع به عرضه می شود و دارای ۳ نوع مختلف می باشد:

ابتدایی: حداکثر تعداد ۵ پرنده را با تمام قابلیت ها به جز نمایش آنی، متصل می کند.

قیمت آن ۹۹ دلار به ازای هر ماه ۹۹۹ دلار به صورت سالانه می باشد.

پیشرفته: حداکثر تعداد ۱۰ پرنده را با تمام قابلیت های نوع ابتدایی به علاوه نمایش آنی، متصل میکند. قیمت آن ۲۹۹ دلار به ازای هر ماه ۲۹۹۹ دلار سالیانه می باشد.

سازمانی: تعدا بیش از ۱۰ پرنده را با تمام قابلیت های نوع پیشرفته به علاوه قابلیت تجمیع داده به یک سیستم ابری خصوص برای سازمان مربوطه را دارا می باشد.

دی جی آی، کاربران را به شرکت در دوره ی آزاد بتا مخصوص Flight hub از تاریخ ۱۴ نوامبر تا ۱۴ دسامبر دعوت می کند. مشتریان علاقه مند می توانند در طول این دوره به صورت رایگان از نسخه ی ابتدایی این نرم افزار استفاده کنند.

مشتریانی که پیش سفارش کرده باشند قادر خواهند بود تا بعد از پایان این دوره، سرویس را فعال سازی کنند. جهت اطلاع بیشتر از این نرم افزار و طریقه ثبت شرکت در این دوره آزاد می توانید به سایت www.dji.com/flighthub مراجعه کنید.

 

[irp]

 

دسته‌ها