رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


مرتفع ساختن دستکاری در نرم افزار محصولات - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ تعداد نظرات : ۲ دیدگاه
مرتفع ساختن دستکاری در نرم افزار محصولات

دی جی ای در پی گزارشات مبنی بر دستکاری غیر مجاز در نرم افزارهای محصولات , در آپدیت جدید آن را مرتفع ساخته است.

 

اخیرا گزارشهایی مبنی بر اینکه با تغییر بعضی از پارامترهای کنترلی پرواز غیر مجاز می توان , تولیدات دی جی ای را قادر ساخت تا محدودیت های ایمنی مثل نقاط غیر مجاز پرواز را دور بزند , منتشر شده بود . درآپدیت جدید FirmWare  کلیه ی محصولات دی جی ای , این مشکل  برطرف شده و به کاربران اطمینان داده شده است که اطلاعات صحیح و کامل در خصوص ایمنی پرواز برای پرنده فراهم می باشد . دی جی ای به بررسی مشکلات احتمالی دیگر در این خصوص ادامه خواهد داد . تغییرات غیر مجاز در نرم افزار یا سخت افزار محصولات دی جی ای , تاثیر منفی در عملکرد آنها می گذارد . هر آسیب و خرابی ناشی از اعمال چنین تغییراتی , پرنده را از شرایط گارانتی محروم خواهد کرد .

 

مدیر بخش امنیت تکنولوژی دی جی ای می گوید محدودیت های جغرافیایی مربوط به داده های نواحی پرواز ممنوع به طور خاص برای حفظ ایمنی و اطلاع به کاربر می باشد . دی جی ای به صورت پیوسته گزارشات مبنی بر هرگونه دستکاری در نرم افزار یا سخت افزار محصولات را که باعث از بین رفتن عملکرد ایمن آنها می شود  رصد خواهد کرد و همواره مشتریان را تشویق می کند که به صورت کامل قوانین و مقررات محلی خود را رعایت کنند تا همگی بتوانند از پرواز امن بهره مند شوند .

 

هرگونه دستکاری غیر مجاز در پرنده موجب بروز رفتار ناپایدار در آن می شود و ایمنی آن را زیر سوال می برد . شرکت دی جی ای و کلیه ی عوامل فروش آن در همه ی نقاط دنیا نیز هیچ مسئولیتی را در قبال عواقب ناشی از این عمل , به عهده نمی گیرند .کاربرانی که دارای مجوز پرواز در مناطق دارای محدودیت هستند می توانند این نواحی را از طریق سیستم  GEO  دی جی ای با ثبت درخواست به ایمیل  flysafe@dji.com  قفل گشایی کنند .

 

یک ویدئو آموزشی در خصوص این فرایند نیز در سایت  https://www.youtube.com/watch?v=2WGWDx8oGP0 موجود می باشد . همچنین دی جی ای پیشنهاد می دهد که از بسته ی نرم افزاری قابل توسعه  SDK برای ایجاد نرم افزار های اختصاصی و سازگار با استفاده از پلت فرم محصولات دی جی ای استفاده شود.

 


[irp]

دیدگاه ها

  • حمید
    • رباتیک ناج

دسته‌ها

جديدترين خبرها

طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی