رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


عینک FPV دی جی آی

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ تعداد نظرات : ۴ دیدگاه
مشخصات عینک FPV دی جی آی

مشخصات عینک های FPV دی جی آی

عینک های دی جی آی ، سیستمی تصویری هستند که به خلبانان دستگاههای پرنده ی دی جی آی یک تصویر از نگاه پرنده با کیفیت فول اچ دی می دهند . این عینک ها، ترکیبی از یک جفت صفحه نمایش بزرگ با کیفیت بالا، اتصال وایرلس با تاخیر کم و برد طولانی و کنترل مستقیم عکس ها و ویدئوهای گرفته شده می باشند. اپراتورهایی که از مویک پرو و یا سری فانتوم ۴ استفاده می کنند، می توانند با استفاده از یک صفحه ی لمسی در کنار این عینک ها، به بسیاری قابلیت های پرواز هوشمند دیگر نیز دسترسی پیدا کنند.

به گفته ی مدیر تولید دی جی آی، همه ی المان های عینک های دی جی آی با همان استاندارد ها و کیفیت های پلت فرم های پروازی دی جی آی هستند و اتصال آنها نیز برای فراهم آوردن بهترین تجربه ی پرواز تاکنون، بهینه شده است.

برای خرید عینک FPV ازشرکت رباتیک ناج میتوانید به این لینک مراجعه نمایید.

تصویر با کیفیت بالا، انتقال با تاخیر نا چیز

عینک های دی جی آی از یک پخش کننده ی اشعه (پرتو) برای نمایش تصویر پیش روی هر چشم استفاده می کند . هم چنین برای جلوگیری از ترکیب شدن تصاویر از تکنیک پلاریزشن استفاده شده است . این باعث ایجاد رزولوشن ۱۰۸۰×۱۹۲۰ فول اچ دی در هر صفحه نمایش شده که بیش از ۲ برابر تعداد پیکسل های یک صفحه نمایش معمولی K۲ می باشد . پوشیدن این عینک ها مانند نگاه کردن به یک صفحه ی سینمای خانوادگی ۲۱۶ اینچ می باشد که در فاصله ی ۳ متری شما قرار گرفته باشد . با استفاده از سیستم انتقال بی سیم Ocu Sync دی جی آی ، تا ۲ عدد از این عینک ها می توانند به یک دستگاه مویک پرو وصل شوند . عینک های دی جی آی می توانند داده های ویدئویی را مستقیماً از پرنده با بای پس کردن کنترلر دریافت کنند تا تاخیر کاهش پیدا کند . هنگام پرواز با مویک پرو، عینک های دی جی آی می توانند هم با کیفیت p۷۲۰ وfps۶۰ و هم در نمای نزدیک با کیفیت p۱۰۸۰ و fps۳۰ با تاخیر به میزان نا چیز ۱۱۰ میلی ثانیه ، کار کنند.

شرکت رباتیک ناج بهترین و متخصص ترین در زمینه تعمیر فانتوم ، تعمیر اینسپایر ، تعمیر مویک ، تعمیر اسپارک فعالیت میکند.

کنترل کامل

یک صفحه ی لمسی افزوده شده به عینک های دی جی آی ، راهبری سیستم منوی داخلی را ساده می کند و دسترسی را به مشخصات پروازی هوشمند مثل Active Track ، Tapfly وTerrain Follow ومودهای سینماتیک و Tripod را آسان می کند . در مود Fixed wing نیز عینک های دی جی آی ، روشی جدید برای پرواز مویک پرو را ارائه می دهند . در این مود ، پرنده با حرکت چرخشی کافی به سمت جلو پرواز می کند تا پرواز واقعی را شبیه سازی کند . قابلیت پیش بینی مسیر AR در مود Fixed wing ، استفاده از این مود را در محیط های پیچیده و دشوار ، ایمن تر می کند.

 

مشخصات عینک FPV دی جی آی

 

قابلیت دیگر موجود در عینک ها که دنبال کردن با حرکت سر می باشد به اپراتور کمک می کند تا حرکات yaw و tilt دوربین مویک پرو و سری فانتوم ۴ را با حرکت سر کنترل کند . چرخاندن سر به معنای حرکت دادن استیک کنترلی می باشد (چرخاندن به چپ یا راست به معنای yaw به چپ یا راست و حرکت رو به جلوی سر به معنای توقف در چرخش می باشد.) قابلیت دیگر ،استفاده از عینک های دی جی آی برای کنترل گیمبال به تنهایی می باشد ، در حالی که اپراتور کنترل پرنده را با ریموت کنترلر مستر در دست دارد . با ترکیب مود Fixed wing ، می توان از حرکت سر برای کنترل مویک پرو در یک تجربه ی پرواز عمیق استفاده کرد.

اپراتورها بایستی همواره مقررات محلی جهت پرواز FPV را رعایت کنند و توصیه می شود از یک اسپاتر (Spotter)جهت کمک به نمایش فضای اطراف ، استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید این محصول میتوانید با بخش فروش و مشاوره محصولات dji با شرکت  رباتیک ناج تماس حاصل فرمایید.

طراحی ارگونومیک با راحتی خیال

طراحی یک پیشانی بند پایدار ، وزن عینک را به صورت متعادل در محیط سر پخش می کند تا فشار روی صورت را کم کند و راحتی را افزایش دهد. اپراتور می تواند در ظرف تنها چند ثانیه از حالت تصویر شخص سوم به FPV برود و برعکس . می توان از عینک های طبی معمولی نیز داخل عینک های دی جی آی استفاده کرد و به صورت آنی با حرکت دادن لبه ی پیش آمده ی عینک ، از حالت FPV خارج شد تا بتوان پرنده ومحیط اطراف را دید . صفحه نمایش و پیشانی بند می تواند برای سادگی در حمل ونقل و نگهداری از یکدیگر جدا شوند.

قابلیت اتصال دستگاههای دیگر

چندین رابط در عینک های دی جی آی وجود دارند که امکان کار با دستگاههای مختلف را برای آنها فراهم کرده اند . عینک های دی جی آی می توانند با مویک پرو از طریق سیستم انتقال Ocu Sync و با فانتوم ۴، فانتوم ۴ پیشرفته، فانتوم ۴ پرو و اینسپایر ۲ از طریق پورت USB کنترلر، متصل شود . یک کارت میکرو SD روی آن نیز به اپراتور امکان دانلود فایل ها از پرنده به عینک یا باز بینی فایل های ویدئویی را می دهد . به علاوه ، ورودی HDMI نیز به عینک های دی جی آی ، امکان اتصال به دستگاه های ویدئویی جهت مشاهده ی فیلم و حتی انجام بازی های ویدئویی را می دهد.

عینک های دی جی آی قابلیت اتصال و کار با دستگاههای مویک پرو ، سری فانتوم ۴ و سری اینسپایر را دارند و در حالت شارژکامل، حداکثر ۶ ساعت کار می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عینک های دی جی آی به سایت https ://www.dji.com/dji-goggles مراجعه شود.

 

برای تماس با شرکت رباتیک ناج میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

۰۲۱۶۶۰۸۱۰۹۶***۰۲۱۶۶۰۵۵۸۰۸***۰۲۱۶۶۰۵۵۷۹۹

۰۹۱۰۹۶۳۸۵۸۵

@infonaj_robotics

دیدگاه ها

دسته‌ها