رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


مقایسه مویک۲ پرو و مویک۲ زوم - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ تعداد نظرات : ۰
مقایسه مویک۲ پرو و مویک۲ زوم

تفاوت مویک ۲پرو و مویک۲زوم

DJI  به تازگی دو پرنده ی جدید به مجموعه ی مویک خود افزوده است : مویک۲پرو ، مویک۲زوم  ویژگی های جدید اضافه شده به این پرنده ها ، شامل دوربین ،مدهای هوشمند پروازی، مکانیزم ایمن تر و پرواز بیشتر ، تفاوت این پرنده ها با مویک پرو و مویک ایر می باشد .

طراحی مویک ۲ نسبت به مدل های قبلی آن ، تغییرات جزئی یافته که این تغییرات کم ، به این پرنده کمک می کند که از طریق کاهش جریان هوا و بهینه سازی ظرفیت باتری به سرعت بالاتر دست یابد.

ابعاد کوچک وپایه های قابل انعطاف ، به شما اجازه می دهد که مویک۲ را با خود به آسانی حمل کنید .

رنگ مویک۲ تقریبا مشابه مویک پرو  می باشد اما طوسی آن کمی روشن تر است .

مویک ایر در مقایسه با پرنده های سری مویک بیشترین اختلاف ظاهری را دارد . از نظر ابعادی کوچکتر است و بدنه آن کمی گردتر که شفاف است ، اما قدری بزرگتر و سخت تر در مقایسه با مویک۲ به نظر می رسد.

به دلیل سایز کوچک آن، مویک ایر از مویک۲ قابل حمل تر می باشد . باتری آن نیز برخلاف بقیه ی پرنده های سری مویک که روی پرنده قرار می گیرد ، در زیر آن قرار دارد .

مانند اسپارک ، مویک ایر نیز در رنگ های متنوعی در دسترس قرار دارد که این برای خلبانان جوان تر جذاب است اما مویک۲ این ویژگی را ندارد .

مویک پرو اصلی ،اولین پرنده با طراحی قابل انعطاف DJI بود که مجموعه ی آن تکرار شد .زیرا حمل ونقل آن آسان است و پرنده ی قدرتمندی است که حتی به عنوان اولین پرنده ای که در دسترس قرار گرفت ، هنوز یه پرنده ی چشمگیر است .

مویک پرو همچنین با مدل مویک پرو پلاتینیوم نیز در دسترس قرار دارد که رنگ آن طوسی متالیک با پلاتینیوم می باشد .

دوربین فاکتورکلیدی است که ۲ مدل مویک۲ را از هم جدا می کند . هر ۲ مدل مویک۲ ، برخی ویژگی های دوربین مشترک دارند .یکی از این ویژگی ها که هر ۲ پرنده ی جدید DJI دارا می باشند ، مد Hyper lapse می باشد . دوربین های مویک۲ حاصل همکاری DJI و Hassel blad می باشد که این پرنده ها را از پرنده های دیگر این سری متمایز می کند .

پرنده های مویک ۲ ،دارای سیستم انتقال ocusync 2.0 می باشند که ارتباط بین پرنده و ریموت را بهتر برقرار می کند.

این پرنده ها سریع ترین پرنده ها در این مجموعه می باشند و مویک ایر ، پس از مویک ۲ ،دومین پرنده ی سرعتی مجموعه ی مویک می باشد.

 

دسته‌ها