رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


مویک پرو Alpine سفید - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ تعداد نظرات : ۲ دیدگاه
مویک پرو Alpine سفید

معرفی محصول جدید مویک پرو Alpine سفید

 

شرکت دی جی آی به تازگی یک نسخه ی جدید از مویک پرو به نام Alpine را منحصرا در سایت Apple.com و فروشگاه اپل استور در اکثر کشورها عرضه کرده است.

این دستگاه دارای ریموت کنترلر، ۲ باتری اضافی، ۲ جفت ملخ اضافه و کاور می باشد و با قیمت ۱۰۴۹ دلار عرضه می شود.

محصول مویک پرو دی جی آی که قابل حمل، قدرتمند و به سادگی قابل استفاده بود اکنون به صورت یک نسخه ی سفید براق عرضه شده است. مویک پرو نخستین محصول دی جی آی بود که قابلیت تاشوندگی به سادگی قابل حمل و به سرعت قابل استفاده در هر زمان و مکان می باشد.

دوربین گیمبال ۴k و ۳محوره، سیستم خود مختاری پرواز جهت دوری از موانع و ناوبری دقیق و کنترل های هوشمند پرواز مثل مودهای Active Track, TapFly , Gesture خانواده ی مویک پرو را در انتخاب های مشتریان نگه داشته است.

مویک پرو Alpine از طریق سیستم انتقال ویدئویی OcuSync می تواند برد ۷ کیلومتری داشته باشد و با عینک های مخصوص دی جی آی نیز سازگاری دارد.

بدنه ی آیرودینامیکی فوق سبک آن و طراحی سیستم نیرومحرکه آن، ۲۷ دقیقه زمان پرواز و حداکثر سرعت ۸/۶۴ کیلومتر در ساعت در مود اسپرت را فراهم کرده است.

این نسخه جدید از محصولات مویک، قابلیت های مویک پرو و مویک پرو پلاتینیوم را نیز شامل میشود. جهت اطلاعات بیشتر مویک میتوانید کلیک کنید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد مویک پرو Alpine می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

قیمت و چگومگی دسترسی:

قیمت این دستگاه به همراه ریموت،۲ باتری اضافه ، ۲ جفت ملخ اضافه و کاور آن ۱۰۴۹ دلار می باشد. هم اکنون این محصول تنها از طریق Apple.com  و store.dji.com قابل خریداری از تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۷ در نمایندگی های معتبر دی جی آی عرضه خواهد شد.

ضمانت مخصوص DJI (dji care refresh)

ضمانت مخصوص دی جی آی در برخی کشورها برای راحتی خیال استفاده کنندگان از مویک پرو Alpine موجود می باشد. به این صورت که آسیب های تصادفی به گیمبال یا دوربین را تا ۱۲ ماه پوشش میدهد و به ازای مبلغ بیشتر ضمانت نامه  تا ۲ بار تعویض را نیز شامل میشود. این ضمانت نامه به قیمت  ۹۹ دلار  می باشد  و از حداکثر  ۴۸ ساعت بعد از فعال سازی معتبر می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت http://www.dji.com/service/djicare مراجعه نمایید.

جهت مشاهده ی تصاویر مویک پرو Alpine سفید اینجا کلیک کنید.

 

[irp]

دیدگاه ها

دسته‌ها