رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


چهار پرنده عالی برای تعطیلات شما - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ تعداد نظرات : ۱ دیدگاه
چهار پرنده عالی برای تعطیلات شما

معرفی هلی شات‌های ایده آل برای مسافرت

میزان لذتی که شما از پرواز هلی شات می برید به مقدار زیادی بستگی به مکانی دارد که در آن پرواز می کنید. مثلا وقتی داخل خانه پرواز می کنید لذت بسیار کمتری می برید نسبت به زمانی که در خارج از خانه پرواز می کنید. هنگامی که بیرون از خانه پرواز می کنید فضای اطراف بیشتر شما را به کاوش،عکاسی و فیلم برداری مجاب می کند.

اکنون ما به معرفی هلی شات های که برای مسافرت ایده آل هستند می‌پردازیم:

۱- مویک ایر (mavic air)

مهندسی و طراحی مویک ایر (mavic air) به گونه ای است که به هرجایی که حس ماجراجویی به شما می دهد برود. مشابه مویک پرو با طراحی فشرده و قابل انعطاف آن

مویک ایر (mavic air) نصف مویک پرو وزن دارد و سنسورهای تصویری در زیر آن، حالت ضیط هوشمند،عکسبرداری سریع و ۸گیگ حافظه ی داخلی (که با sd کارت می تواند افزایش یابد) به آن اضافه شده است.

بیشترین زمان فیلم برداری آن مقدار کمی از مویک پرو کمتر می باشد، اما مویک ایر (mavic air) همچنان به روز ترین پرنده dji  دی جی آی  می باشد که ۳ محور و دوربین ۴k در گیمبال دارد که آن را به پرنده ی عالی برای سفر تبدیل می کند.

مهرفی هلی شات

۲- اسپارک (spark)

اسپارک (spark)، تاکنون کوچکترین پرنده dji می باشد که پرواز آن ساده است برخلاف دیگرپرنده های dji اسپارک (spark) به گونه ای طراحی شده است که با دست راه اندازی شود و کنترل پیشرفته جدید به این معنی است که شما می توانید بدون هیچ چیز تنها با حرکت ساده ی بازو پرواز کنید. با استفاده از حرکات، شما می توانید بدون استفاده از تلفن هوشمند و یا کنترلر فیلم بگیرید و حرکات ناگهانی انجام دهید.

چنان چه گفته شده اسپارک (spark) کوچک است اما قدرت آن کم نیست از ویژگی های آن گیمبال دو محوره،دوربین ۱۲مگا پیکسل،حالت های تصویربرداری منحصر به فرد مانند pano،عکی برداری سریع می باشد.

معرفی هلی شات مناسب مسافرت

۳- مویک پرو (mavic pro)

مویک پرو (mavic pro)  فشرده،قدرتمند و یک همراه خوب برای سفر می باشد. اگر چه دوربین آن به خوبی دوربین فانتوم۴پرو نمی باشد، اما همچنان با کیفیت ۴k فیلمبرداری می کند و گیمبال ۳ محوره دارد، بنابراین تصاویر شما همیشه استیبل می باشد.

باتری آن به شما اجازه می دهد که بیش از ۲۷ دقیقه پرواز کنید یا اگر نسخه کامل جدید پلاتینیوم (mavic platinum) خریداری کنید، که می توانید بیش از ۳۰ دقیقه پرواز کنید.

معرفی هلی شات ایده آل

۴- فانتوم۴پرو (phantom 4 pro)

فانتوم های دی جی آی dji شاید بیشترین نماد پرنده های این شرکت می باشد. شما نمی توانید با این پرنده اشتباه حرکت کنید، چراکه ویژگی هایی شامل: دوربین با یک سنسور cmos ، ۵سنسور تشخیص مانع و حالت های پرواز هوشمند مانند active track,Draw,Tapfly دارد. وزن آن ۳۸۸/۱ کیلوگرم می باشد.

برخلاف برخی از پرنده ها، این پرنده نمی تواند کم حجم (فشرده) شود که فضای کمتری بگیرد. اگر شما یک عکاس یا فیلم ساز عالی هستید و اغلب در سفرها ماشین اجاره می کنید،این پرنده فانتوم۴پرو (phantom 4 pro) ایده آل برای سفر شماست.

هلی شات فانتوم 4 پرو

دیدگاه ها

  • حمیدرضا

دسته‌ها