رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


نکات تصویربرداری هوایی با هلیشات (۱) - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ تعداد نظرات : ۲ دیدگاه
نکات تصویربرداری هوایی با هلیشات (۱)

آموزش تصویربرداری هوایی(هلی شات) با پرنده (قسمت اول)

 

حرکت محورهای مختلف را باهم ترکیب کنید:

هنگامی که پرنده های شما فقط به جلو و عقب پرواز کند تصاویر شما بسیار پایدارتر هستند. برای اینکه تصاویر زیباتری داشته باشید، سعی کنید حرکت محورهای مختلف را با هم ترکیب کنید. برای نمونه، به طور هم زمان به بالا پرواز کنید و حرکت به سمت عقب نیز داشته باشید یا در حالیکه به سمت بالا و جلو در حرکت هستید به طرفین نیز پرواز کنید.

اطمینان حاصل کنید که حرکت استیک های ریموت کنترل به آرامی و با ملایمت انجام گیرد تا تصاویر شما حرفه ای تر گرفته شود.

 

اگر شما هنوز به زمان نیاز دارید تا به تغییرات استیک های ریموت عادت کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از حالت Tap fly استفاده کنید. این حالت هوشمند پرواز، پرنده ی شما را در جهتی که شما صفحه تغییر می دهید حرکت می دهد. بنابراین شما می توانید روی عملیات های دیگر تمرکز کنید .

فقط کافیست روی صفحه بزنید و ناحیه هدف را مشخص کنید و صبر کنید تا آیکون GO ظاهر شود سپس GO را بکشید و به ناحیه ای که می خواهید بروید و صبر کنید تا جابجایی پرنده صورت گیرد.

 

حرکت مداری داشته باشید:

چرخیدن دور شی مورد نظر، می تواند تاثیر سینمایی بزرگی روی فیلم شما داشته باشد. شما می توانید به صورت دستی حرکت دایره ای بزنید، به وسیله ی نگهداشتن هدف در مرکز صفحه همانطور که به اطراف پرواز می کنید و درحالیکه در مسیر مخالف yaw می زنید.

بدانید که پرواز دایره ای کامل به صورت دستی به آموزش زیادی نیاز دارد تا بتوانید تصاویر خوبی خلق کنید، خوشبختانه شما می توانید از مزیت نقطه ی پرواز هوشمند استفاده کنید. در این حالت، پرنده ی شما به صورت اتوماتیک با سرعتی آرام می چرخد و در طی آن شما می توانید به سرعت ارتفاع و شعاع را تنظیم کنید. در هر حال، به یاد داشته باشید که هنگامی که به اطراف پرواز می کنید جلوگیری از برخورد با مانع وجود ندارد بنابراین شما نیاز دارید که در مواقع ضروری از توقف استفاده کنید.

در ارتفاع کم پرواز کنید:

بسیاری از مردم تصور می کنند که تصویربرداری هوایی یعنی ارتفاع گرفتن .اگرچه پرواز در ارتفاع زیاد می توانید فضای تصویربرداری را تقویت کند،پرواز در ارتفاع کم می تواند اشیا را با جزئیات نشان دهد و یک تجربه همه جانبه بسازد.

علاوه بر این، هنگامی که سرعت را بالا می برید، شما می توانید به سادگی حس های شدید را به فیلم خود منتقل کنید.

اما به محیط پرواز خود دقت کنید. مخصوصا به تغییرات ارتفاع موانع، که یک پرواز ایمن داشته باشید.

دیدگاه ها

دسته‌ها