رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


DJI Care refresh  چیست؟ - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ تعداد نظرات : ۰
DJI Care refresh  چیست؟

DJI Care refresh  (دستگاه های رفرش) چیست؟

DJI care refresh  ، یک سیستم خدماتی است که آسیب وارد شده به دستگاه شما را با آرامش خاطر برای شما پوشش می دهد. DJI care refresh  تا ۱۲ ماه اعتبار دارد و تا ۲بار جایگزینی کامل (با هزینه اضافی) را در صورتی که در طول پرواز عادی، دچار سانحه شوید، به شما ارایه می کند.

زمانی که شما درخواست جایگزینی کامل دستگاه خود را بدهید، از dji تاییدیه ای دریافت خواهید کرد که دستگاه شما از نظر کارایی و پایداری، سالم یا معادل دستگاه نو است.

تفاوت بین گارانتی محصولات dji  و DJI care refresh در این است که، گارانتی محصولات، گارانتی شامل خدمات تعمیری می باشد که اگر نقصی در پرنده ایجاد شد، توسط شرکت تولید کننده به شما عرضه خواهد شد.

اما DJI care refresh، سرویس جایگزینی را به شما ارایه می دهد که اگر در حین پرواز عادی، پرنده ی شما، ملخ ها و باتری دچار آسیب شود می توانید از آن بهره مند شوید.

می توانید از گارانتی استاندارد محصولات dji ، بدون خرید DJI care refresh نیز بهره مند گردید اما DJI care refresh، هزینه خدمات را برای شما کاهش می دهد. علاوه بر این اگر هزینه تعمیرات دستگاه شما توسط گارانتی استاندارد dji پوشش داده شود، DJI care refresh شما تحت تاثیر این تعمیرات قرار نمی گیرد و همچنان برای شما باقی خواهد ماند.

در حال حاضر، این سرویس در کشورهایی مانند : آمریکا، کانادا، تایوان، نروژ ، استرالیاو… در دسترس مشتریان قرار دارد و باقی کشور ها را پوشش نمی دهد.

دسته‌ها