رفتن به بالا
  Cart Is Empty

  سبد خرید شما خالی است.


نکات مهم قبل از پرواز برای خلبانان (۱) - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ تعداد نظرات : ۰
نکات مهم قبل از پرواز برای خلبانان (۱)

نکات پروازی برای خلبانان قبل از پرواز با هلی شات(۱)

 

هنگامی که شما پرنده ای (هلی شات) خریداری می کنید، قبل از اینکه آن را در هوا به پرواز در بیاورید، باید پرنده ی خود را به خوبی بشناسید، چرا که بهترین را برای جلوگیری از کرش crash و خطرات پرواز است.

علاوه بر این، شناخت پرنده باعث حفظ سلامت خودتان،دیگران و پرنده می شود.

در اینجا ما به صورت خلاصه، ۱۵ راهنمایی برای افراد مبتدی که اولین پرواز را تجربه خواهند کرد را به شما راهنمایی خواهیم کرد تا پرواز خوبی را داشته باشید.

پس با ما برای پروازی مناسب و امن همراه باشید…

 • مطالعه دفترچه راهنما:

شما می توانید دفترچه راهنما و راهنمای ایمنی پرنده ی خود را در قسمت دانلود سایت dji پیدا کنید توصیه می کنیم که دفترچه و فیلم های آموزشی قبل از پرواز مشاهده گردد.(البته دفترچه ها به زبان فارسی ترجمه شده که در سایت رباتیک ناج بارگذاری شده است و میتوانید ار این طریق دانلود کنید)

 • تمرین با شبیه ساز پرواز:

به کمک شبیه ساز پرواز در نرم افزار dji go، کنترل پرواز اولیه و حالت ها پرواز هوشمند را بیاموزید.

 • دوری از موانع:

آگاه باشید که سرعت پرواز و وضعیت روشنایی ممکن است روی کارایی سیستم دوری از موانع پرنده تاثیر بگذارد. بیش از حد به این سنسورها تکیه نکنید. خطوط تلفن، اجسام شفاف، طناب های نازک و…تشخیصشان سخت است. بنابراین شما باید با توجه به جایی که پرواز می کنید هشیارتر باشید و تصمیمات هوشمندانه تر بگیرید.

 • دوری از حیوانات:

امواج فراصوتی که پرنده ارسال می کند، می تواند باعث آزاد حیوانات گردد.بنابراین، پرنده ی خود را در نقاط دور از حیوانات و پرندگان به پرواز درآوردید تا باعث آسیب آنها نگردد.

 • در اطراف مردم تمرین نکنید:

پرواز پرنده ممکن است توجه زیادی را به خود جلب کند و این ممکن است باعث از بین رفتن تمرکز شما گردد. از پرواز در نزدیکی جمعیت و مکان های شلوغ به منظور کاهش خطر crash  پرهیز کنید.یک مکان باز و خلوت برای خود بیابید و با امنیت در آنجا پرواز کنید.

 • کالیبره و چک کردن قبل از پرواز:

کالیبره کردن campass (قطب نما) قبل از پرواز برای امنیت ضروری است همچنین فراموش نکنید که باتری خود را کاملا شارژ کنید و ملخ ها را چک کنید که به درستی نصب شده باشند.در نهایت، به تذکراتی که نرم افزار dji go  به شما می دهد توجه کنید.

 • ارتفاع بازگشت به خانه را تنظیم کنید (RTH)

در حالت rth (Return to home) پرنده ی شما به ارتفاعات دلخواه شما پرواز خواهد کرد و سپس به صورت اتوماتیک به نقطه ی تعیین شده به خانه باز میگردد. توصیه می کنیم که rth را قبل از بلند شدن پرنده از سطح زمین تعیین کنید. این کار به شما اطمینان می دهد که پرنده ی شما در مسیر بازگشت به مانعی برخورد نخواهد کرد از پرواز پرنده در نقاط خارج از دید و در ارتفاعات بیش از ۱۲۰متر (۴۰۰feet) اجتناب کنید.

 

ادامه نکات در مقاله بعدی 🙂

دسته‌ها