رفتن به بالا
    Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


نکات مهم قبل از پرواز برای خلبانان (۲) - فروشگاه رباتیک ناج

نویسنده : رباتیک ناج ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ تعداد نظرات : ۰
نکات مهم قبل از پرواز برای خلبانان (۲)

نکات پروازی برای خلبانان قبل از پرواز با هلی شات (۲)

 

  • استفاده از حالت مبتدی برای تمرین

حالت ابتدایی (beginner mode) را برای پرواز در فاصله مشخص و ارتفاع محدود روشن کنید. این حالت به شما اطمینان می دهد که همه ی سنسورها و جی پی اس (GPS) روشن هستند و به شما کمک می کند که پرنده را در چند پرواز اولیه، معرض دید خود نگه دارید.  و به عملکرد پرنده بیشتر توجه کنید تا تصاویر روی صفحه نمایش گوشی خود

  • بدانید بازگشت به خانه چگونه کار می کند(RTH):

بازگشت به خانه را در زیر ریموت خود یا در نرم افزار دی جی آی گو فعال کنید تا پرنده شما به نقطه پرواز بازگردد.در هنگام بازگشت پرنده، شما صدای (DDD)دی دی دی خواهید شنید. توجه داشته باشید که، پرنده شما در صورتی نقطه بازگشت به خانه را به یاد می سپارد که سیگنال جی پی اس قوی باشد وعملکرد قطب نماها عادی باشد.

  • چک کردن شرایط آب و هوایی :

نسب به تغییر آب و هوا در هنگام پرواز هشیار باشید. در هنگام شرایط هوایی نا مناسب مانند باران،مه، برف و بادهای شدید از پرواز خودداری کنید. آب و هوای سرد میتواند بر عملکرد باتری تاثیر بگذارد.

در زمستان هنگامی که پرواز می کنید، دمای باتری را در ۲۰ درجه (۶۸F) نگه دارید.

  •  به وضعیت باتری توجه کنید:

همواره به وضعیت باتری پرنده خود در هنگام پرواز توجه کنید و مقدار کافی باتری برای پرنده خود باقی بگذارید تا با امنیت باز گردد.

توجه داشته باشید که پرواز در باد،باتری را با سرعت بیشتری نسبت به حالت بدون باد مصرف میکند

  • با خشونت پرواز نکنید:

استیک های ریموت را به آرامی تکان دهید و از تکان های ناگهانی و تیز پرهیز کنید. این کار به شما اجازه می دهد که زمان کافی برای تنظیم حالت پرنده داشته باشید و همچنین احتمال کرش را کاهش می دهد.

  • در جهت معکوس پرواز نکنید:

در هنگام پرواز، خصوصا زمانی که در مسیر مستقیم پرواز نمی کنید، از تغییر جهت پرواز خودداری کنید زیرا ممکن است با مانعی که در دید شما نیست برخورد کنید.

 

دسته‌ها