اجلاس سران رهبران مشتری مدار
حضور مهندس آجیل فروشان در اجلاس سران رهبران مشتری مدار
جولای 18, 2017
نشست گروه تحقیقات در ماد ایران
دومین نشست واحد تحقیقات رباتیک ناج (NAJ RRC) با مادیران
آگوست 31, 2017

انتقال تحقیقات رباتیک ناج به واحدی مجهز

واحد تحقیقات رباتیک ناج

انتقال تحقیقات رباتیک ناج به واحدی مجهز (NAJ RRC) (Robotic Research Center)

واحد تحقیقات ربایتک ناج بعد از چندین سال تلاش در طی بهره برداری در زمینه رباتیک و مقام اوردن در مسابقات و جشنواره های مختلف رباتیکی , هم اکنون کار خود را بصورت کاملا مستقل در واحدی مجهز تر از قبل ادامه میدهد شرکت رباتیک ناج در حال گسترش فعالیت های خود در زمینه های تحقیقاتی متنوع تری در زمینه رباتیک می باشدکه به اختصار آن را توضیح خواهیم داد .

در این مرکز, طراحی، ساخت و پژوهش در رابطه با انواع الگوریتم های کنترلی سیستم های رباتیکی انجام می‌شود. این مرکز با تکیه بر دانش روز و همگام با برترین مراکز تحقیقاتی دنیا مانند آزمایشگاه دانشگاه های پنسیلوانیا, MIT آمریکا و ETH سوئیس برآن است که با ساخت ربات های مفید و کارآمد خدمتی مفید برای کشور انجام داده باشد. در این مرکز پروژه‌های مختلفی همچون طراحی و ساخت ربات پرنده (Flying Robot)، ربات زیر دریایی (ROV), خودمختار سازی ربات ها جهت انجام وظایف در یک محیط ساختاربندی نشده بدون هدایت مداوم انسان برای مدت طولانی, کنترل پیکربندی (formation) برای انجام مانورها و پروژه ها در همکاری چندین ربات با یکدیگر, راه اندازی سیستم های بینایی (vision) برای کنترل و هدایت ربات ها و بسیاری پروژه های دیگر مرتبط انجام می شود.

در این مرکز فرآیندها و الگوریتم‌های کنترلی مختلف مورد بررسی , تحقیق, طراحی و پیاده سازی قرار می‌گیرد و اعضا همواره به دنبال پیاده سازی پژوهش‌های خود در زمینه های صنعتی و تجاری سازی هستند. از دیگر زمینه های فعال این مرکز, هوشمندسازی ساختمان ها (BMS) و طراحی و راه اندازی سیستم های تشخیص عیب (FDS) می‌‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.